Novi projekt ESSENCE

credo-banner-enU siječnju 2021. pokrenut je novi projekt Centra za istraživanje digitalne transformacije CREDO Sveučilišta u Dubrovniku. "Enhancing Soft Skills to Nurture Competitiveness and Employability - ESSENCE" je projekt Erasmus+ strateškog partnerstva u području visokog obrazovanja. Ima za cilj povećati zapošljivost studenata razvojem horizontalnih vještina putem izgradnje javno dostupne interaktivne online platforme.

Koordinator projekta je Institut za financijska istraživanja I analize (IFRA), Sveučilišta informacijskih tehnologija i menadžmenta iz Rzeszowa, Poljska, a uz Sveučilište u Dubrovniku u konzorciju sudjeluju i partneri iz Latvije, Bugarske, Belgije, Španjolske i Italije. Voditelj projektnih aktivnosti ispred Sveučilišta u Dubrovniku je izv.prof.dr.sc. Nebojša Stojčić, a projektni tim čine i izv.prof.dr.sc. Katija Vojvodić, izv.prof.dr.sc. Perica Vojinić i doc.dr.sc. Marija Bečić.